100%

Minikurz: Malujeme zvučné hory
online video kurz

  • 2 lekce
Pavel Michalica

Návod na Minikurz: Malujeme zvučné hory

Minikurz „Malujeme zvučné hory“ je online kurz vedený Pavlem Michalicou, lektorem malby. Pavel je zkušený malíř a učitel, který se věnuje malování od roku 2011. V minikurzu nám představí svou techniku malování zvučných hor a provede nás krok za krokem celým procesem tvorby obrazu.

Kurz je vhodný pro začátečníky i pokročilé malíře. Pavel nám ukáže ve videích každý detail, vysvětlí vše důležité a také ho sám předvede. Naučíme se pracovat s olejovými barvami a vhodnými štětci, a také se dozvíme, jak si správně připravit vše, co budeme potřebovat při malování.

Kurz obsahuje i diskuzní fórum, kde se můžeme sdílet své zkušenosti a ptát se na případné dotazy. Po absolvování kurzu budeme schopni sami vytvořit krásný obraz zvučných hor.

Pokud tedy toužíte po tom naučit se malovat a vytvářet nádherná díla, tak je tento minikurz ideální volbou pro Vás. Stačí si připravit potřebné pomůcky a pustit se do tvorby za doprovodu Pavla Michalici, který vás provede celým procesem a pomůže vám odhalit kouzlo malování.

Další informace o lektorovi Pavlu Michalicovi najdete na jeho [webové stránce](http://www.pavelmichalica.cz/).

Vstoupit do kurzu

Obsah kurzu Minikurz: Malujeme zvučné hory

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu