80%

Malování slavných obrazů pravou hemisférou
online video kurz

  • 38 lekcí
Petra Cibulková

Návod na Malování slavných obrazů pravou hemisférou

Tento online video kurz s názvem „Malování slavných obrazů pravou hemisférou“ je unikátní možností naučit se malovat slavné obrazy pomocí techniky pravé hemisféry. Kurz vede výtvarnice Petra Cibulková, která se profesionálně věnuje kresbě a malbě již více než 30 let.
V tomto kurzu se naučíte namalovat obrazy získaných pěti nejslavnějších světových malířů – Paula Gaugina, Vincenta van Gogha, Henriho Matisseho, Clauda Moneta a Edgara Degase. Kromě toho se dozvíte také o jedinečné technice „Malování pravou hemisférou“, díky které budete schopni vytvořit vlastní originální obrazy podle předlohy.
Tento kurz je vhodný jak pro začátečníky, tak pro pokročilé umělce. Díky technice pravé hemisféry je možné malovat očarující obrazy i bez předchozích zkušeností.
Celý kurz obsahuje 38 dílů a trvá přibližně 14 hodin. V každém díle Petra podrobně vysvětluje postup tvorby a ukazuje praktické výtvarné postupy.
Cílem kurzu je poskytnout vám nové dovednosti a umožnit vám malovat obrazy, které budou k nerozeznání od originálních děl. Při tvorbě kurzu Petra myslela na to, aby se každý účastník mohl naučit samostatně malovat jakýkoliv obraz podle předlohy.
Kurz je rozdělen na pět samostatných tematických částí, takže si můžete vybrat, zda chcete navštívit jen jednu část, nebo dokončit celý kurz.
Tento kurz je vhodný pro všechny, kteří mají rádi malování a chtějí se zdokonalit v této umělecké dovednosti.

Vstoupit do kurzu

Obsah kurzu Malování slavných obrazů pravou hemisférou

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu