100%

Levandulové relaxační malování
online video kurz

  • 11 lekcí
Dana Činčarová

Návod na Levandulové relaxační malování

Kurz Levandulové relaxační malování je zaměřený na relaxaci a pohodu při malování suchým pastelem. Lektor, Dana Činčarová, je profesionální malířka se specializací na relaxační malování. Lektor je absolventkou Střední umělecké školy Václava Hollara v Praze a vyučuje relaxační malování s suchým pastelem již více než 10 let.

V kurzu se účastníci naučí vytvářet krásné obrazy pomocí různých technik a triků. Účastníci se dozvědí, jaké křídy a pomůcky použít k malování s suchým pastelem a jak správně stínovat květy levandule. Kromě toho se naučí vytvářet mandaly, malovat motýla běláska a levandulové kytice. Kurz také zahrnuje lekci o principu „jin a jang“ v kresbě a ilustruje, jakým způsobem dynamické malování prsty může být kombinováno s precizním malováním detailů.

Kurz je vhodný pro začátečníky i pokročilé a není potřeba žádné předchozí umělecké zkušenosti. Účastníci se naučí tvořit v uvolněné atmosféře a zažijí radost ze hry s barvami. Kurz je také cenově dostupný, protože pro malování s suchým pastelem jsou potřeba jen jednoduché a dostupné pomůcky.

Navíc, lektor Dana Činčarová nabízí široké spektrum kurzů zaměřených na různé techniky malování a kreslení, a to jak pro děti, tak pro dospělé. Její výuková metoda umožňuje každému bez rozdílu věku a nadání namalovat svůj vlastní obraz. Lektor je také autorkou knihy „Příběh křídy, mandaly a můj“, kterou můžete zdarma stáhnout.

Pokud hledáte kreativní relaxaci a chcete se naučit malovat krásné obrazy, kurz Levandulové relaxační malování je pro vás to pravé. Připojte se k lektorce Daně Činčarové a zažijte radost ze tvoření.

Vstoupit do kurzu

Obsah kurzu Levandulové relaxační malování

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu