80%

Kurz výroby vinutých perlí
online video kurz

  • 23 lekcí
Dana Augustová

Návod na Kurz výroby vinutých perlí

Kurz výroby vinutých perlí je ideální pro všechny, kteří se chtějí naučit profesiálně vytvářet jedinečné a krásné skleněné perly. Lektorka Dana Augustová je profesionál v tomto řemesle a předává své znalosti a zkušenosti už více než 14 let. Díky tomu máte možnost se od ní naučit nejen základy výroby perel, ale také různé techniky a zdobení.

V kurzu se naučíte nejen jak vytvářet vinuté skleněné perly, ale také jak se správně vybavit a připravit na práci s horkým sklem. Lektorka vám ukáže, jak vyrobit vinuté perly z různých materiálů a jak s nimi správně manipulovat. Navíc se dozvíte, jak zdobit a tvarovat perly, a také jak vytvářet různé tvary, jako jsou srdíčka, čtyřlístky nebo válečky.

Kurz je vhodný pro začátečníky i pokročilé, protože lektorka přizpůsobuje své výukové metody individuálním potřebám a schopnostem studentů. Díky tomu máte možnost se rychle naučit a zdokonalit své dovednosti v této jedinečné řemeslné činnosti.

Připojte se k tomuto online kurzu a objevte svůj talent ve výrobě vinutých perlí. Vytvořte si vlastní unikátní perly, které budou ozdobou vašeho šperku nebo krásným dárkem pro blízké.

Vstoupit do kurzu

Obsah kurzu Kurz výroby vinutých perlí

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu