80%

Kurz vaření sushi: Báječné recepty sushi pro každého
online video kurz

  • 19 lekcí
Šon Chung a Monika Brýdová

Návod na Kurz vaření sushi: Báječné recepty sushi pro každého

Tento online video kurz s názvem „Kurz vaření sushi: Báječné recepty sushi pro každého“ vás provede přípravou japonského sushi přímo z pohodlí vaší domácnosti. Kurz vyučuje přímo dvou lektorů, Šona Chunga a Moniku Brýdovou, kteří jsou odborníky na japonskou kulturu a kuchyni.

Kurz začíná se seznamováním s surovinami a pomůckami potřebnými k přípravě sushi. Následuje lekce vaření rýže, která je základem každého dobrého sushi. Lektoři následně ukážou správný způsob podávání a konzumace sushi. V dalších lekcích se dozvíte různé techniky a metody přípravy sushi, včetně přípravy masa, náplní, omáček a zeleniny.

Kurz vás provede i přípravou nejrůznějších druhů sushi, jako jsou maki sushi, nigiri sushi, uramaki neboli california sushi, temaki sushi, sashimi, chirashi sushi a mnoho dalších. Lektoři vás také seznámí se speciálními technikami, jako je příprava sushi s obrázkem nebo sushi dort. A na závěr se naučíte i přípravu sladkého sushi.

Kurz je vhodný jak pro začátečníky, kteří se sushi teprve učí, tak i pro pokročilé nadšence, kteří chtějí objevovat nové techniky a kombinace při přípravě sushi.

Nejenže se naučíte připravovat sushi, ale získáte i odborné rady a tipy na výběr surovin, správnou techniku a prezentaci pokrmu. Kurz je doplněn o diskuzní fórum, kde si můžete vyměňovat zkušenosti a dotazy s ostatními účastníky.

Pokud jste milovníkem japonské kuchyně a sushi, nebo jste prostě zvědaví na přípravu této lahodné pochoutky, tento kurz je pro vás. Získáte nejen nové dovednosti a znalosti, ale také si užijete zábavný a interaktivní způsob výuky, který vás zaručeně nadchne.

Vstoupit do kurzu

Obsah kurzu Kurz vaření sushi: Báječné recepty sushi pro každého

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu