80%

Kurz olejomalby „Zimní krajina“
online video kurz

  • 10 lekcí
Hana Danková

Návod na Kurz olejomalby „Zimní krajina“

V kurzu „Zimní krajina“ se naučíte malovat krajiny pokryté sněhem pod vedením lektorky Hany Dankové. Kurz je určený pro mírně pokročilé, ale i začátečníci budou mít možnost rozšířit své znalosti a naučit se nové techniky malby oleji.

Během kurzu se naučíte používat správné barvy při malování sněhu, zachytit stopy ve sněhu, malovat potoky a kmeny stromů zapadaných sněhem. Naučíte se také malovat zasněžené jehličnaté a listnaté stromy, a zachytit zimní krajinu bez sněhu.

Pod vedením Hany Dankové si budete moci namalovat několik obrázků zimní krajiny a na závěr kurzu se pustit do malování velkého obrazu zimní krajiny ozářené sluncem. Získané dovednosti budou skvělým základem pro vlastní tvorbu a možnost namalovat si něco krásného třeba podle fotografie ze zimní dovolené.

Takže pokud máte chuť se ponořit do světa olejomalby a vytvořit si vlastní mistrovské dílo, přihlaste se do kurzu „Zimní krajina“ s Hankou Dankovou. Kurz je dostupný online, takže si ho můžete užít pohodlně a zároveň se rozvíjet v uměleckých dovednostech.

Těšíme se na vás ve světě zimních krajin!

Vstoupit do kurzu

Obsah kurzu Kurz olejomalby „Zimní krajina“

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu