100%

Kurz olejomalby – expresivní portréty
online video kurz

  • 19 lekcí
Hana Danková

Návod na Kurz olejomalby – expresivní portréty

Kurz olejomalby – expresivní portréty s Hana Danková je určen pro mírně pokročilé malíře, kteří se chtějí naučit malovat výrazné moderní portréty. Hana Danková je výtvarnice s dlouholetou praxí a pořádá živé kurzy kresby a malby již téměř 10 let. Kvůli změně dob se rozhodla vytvářet kurzy také online, aby mohla sdílet radost z malování s těmi, kdo preferují individuální tvorbu doma.

V rámci kurzu se naučíte míchat tělovou barvu, porozumět proporcím obličeje a osvojit si techniky přenosu předlohy na plátno. Následně budete cvičit podmalbu, tvarování obličeje, malování očí, úst, vlasů a vousů. V rámci kurzu vytvoříte a dokončíte tři velké obrazy. Lektorka vám poskytne užitečné tipy jak dosáhnout efektnějších výsledků.

Bez ohledu na to, zda se pohybujete v oblasti uměleckého vyjadřování nebo ne, tento online kurz vám poskytne dovednosti a techniky potřebné k vytvoření výrazných expresivních portrétů. Po absolvování kurzu budete schopni malovat své vlastní moderní portréty s osobním rozměrem.

Vstoupit do kurzu

Obsah kurzu Kurz olejomalby – expresivní portréty

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu