80%

Kurz oblékání a stylingu – Postava & sebevědomí
online video kurz

  • 16 lekcí
Kateřina Zieglerová

Návod na Kurz oblékání a stylingu – Postava & sebevědomí

Kurz oblékání a stylingu – Postava & sebevědomí je ideální pro všechny ženy, které chtějí objevit svůj osobní styl a oblékat se tak, aby vynikly a cítily se sebevědomě. Kurz vede módní stylistka a blogerka Kateřina Zieglerová, která vám pomůže najít váš styl oblékání a zdůraznit přednosti vaší postavy.

V rámci kurzu se naučíte určit typ své postavy a podle toho se oblékat. Získáte konkrétní rady a návody, jak vytvořit dokonalý outfit a jak opticky upozadit případné nedostatky. Kurz také zahrnuje informace o šatníkovém minimu, oživení základů šatníku doplňky a možnostech denního nošení malého černého.

Důležitým tématem kurzu je také sebevědomí. Kateřina Zieglerová vás bude motivovat, abyste se začaly cítit lépe ve svém těle a cítily se sebevědomě. Kurz také obsahuje informace o pěti základních typech postav a o tom, jaké oblečení nejvíce lichotí právě vašemu typu postavy.

Ke kurzu oblékání a stylingu – Postava & sebevědomí získáte i doplňkové materiály, jako je e-book verze kurzu, pracovní listy, příklady stylů pro jednotlivé typy postav na Pinterestu a nákupní seznamy dle typu postavy.

Takže pokud chcete získat více sebevědomí a objevit svůj osobní styl, připojte se na kurz oblékání a stylingu – Postava & sebevědomí s Kateřinou Zieglerovou. Zaručeně získáte konkrétní návody, inspiraci a dovednosti, které vám pomohou vytvořit stylový a originální outfit, který vám bude přesně sedět.

Vstoupit do kurzu

Obsah kurzu Kurz oblékání a stylingu – Postava & sebevědomí

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu