80%

Kurz neverbální komunikace aneb Ovládněte řeč těla
online video kurz

  • 12 lekcí
Petra Johansson

Návod na Kurz neverbální komunikace aneb Ovládněte řeč těla

Kurz neverbální komunikace aneb Ovládněte řeč těla je zaměřen na naučení se číst řeč těla a porozumět neverbální komunikaci. Lektorkou kurzu je Petra Johansson, herečka, režisérka, scénáristka, herecká pedagožka a komunikační mentorka. Petra se věnuje neverbální komunikaci již od dob studií na vysoké škole a pravidelně školí jak manažery, prodejce či pedagogy, tak i soukromé osoby.

V kurzu se dozvíte, co jsou to gesta a jak je interpretovat. Naučíte se také správně používat gesta a postojovat se, abyste získali své okolí na svoji stranu. Získáte informace o tom, jaké vzdálenosti jsou vhodné při komunikaci a jak správně podat ruku. Kurz vám také poskytne dovednosti, jak poznat, zda je někdo upřímný.

Tento kurz je vhodný pro všechny, kteří chtějí zdokonalit své komunikační dovednosti a porozumět neverbální komunikaci. Bude užitečný jak v pracovním životě, tak i ve vztazích s blízkými lidmi. Získáte tak nástroje, jak si všímat a využívat řeč těla pro dosažení lepších výsledků ve svém životě.

Vstoupit do kurzu

Obsah kurzu Kurz neverbální komunikace aneb Ovládněte řeč těla

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu