80%

Kreslení pravou hemisférou – naučte se kreslit správně
online video kurz

  • 11 lekcí
Petra Cibulková

Návod na Kreslení pravou hemisférou – naučte se kreslit správně

Kurz Kreslení pravou hemisférou – naučte se kreslit správně je určený pro všechny, kteří chtějí ovládnout techniku kreslení pravou hemisférou a kreslit mnohem lépe, než si dokáží představit. V tomto kurzu vás lektorka Petra Cibulková naučí vidět, co jste dosud nevnímali a nakreslit všechno, co jste dosud netušili, že je možné nakreslit. Kurz se zaměřuje na kresbu obličeje, kde se naučíte základní rysy obličeje, detaily obličeje, kresbu vlasů, autoportrét, portrét a jak nakreslit profil.

Metoda kreslení pravou hemisférou je způsobem sebevyjádření a cestou k poznání sebe sama. Lektorka vám přiblíží, jak se zaměřit na pravou mozkovou hemisféru, která je centrem kreativity a intuice. Rozvinete své schopnosti a dovednosti prostřednictvím kreslení a harmonického propojení systematického myšlení s kreativitou.

Lektorka Petra Cibulková se profesionální kresbě a malbě věnuje už více než 30 let a je schopná nakreslit vše, co vidí. Díky jejím znalostem a dovednostem se naučíte kreslit správně a rozvíjet svou tvořivost a intuici.

Kurz Kreslení pravou hemisférou – naučte se kreslit správně vám pomůže ovládnout techniku kreslení pravou hemisférou a stát se lepším kreslířem. Přesvědčte se sami a přihlaste se na tento úžasný kurz!

Vstoupit do kurzu

Obsah kurzu Kreslení pravou hemisférou – naučte se kreslit správně

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu