100%

Kreslení pastelkami – portrét psa
online video kurz

  • 21 lekcí
Nikol Charvátová

Návod na Kreslení pastelkami – portrét psa

Kurz „Kreslení pastelkami – portrét psa“ s lektorkou Nikol Charvátovou je ideálním spojením lásky ke zvířatům a uměleckého vyjádření. Pokud se chcete naučit, jak kreslit pastelkami jako profesionál, neváhejte se přihlásit. Nikol vás provede postupem krok za krokem a naučí vás, jak manipulovat s pastelkami, aby neskončily zapadlé v šuplíku.

V kurzu se dozvíte, jak vybrat správné pastelky a jak zacházet s různými pomůckami. Naučíte se rozlišovat odstíny a jak vytvářet podklady. Získáte tipy na tónování a blendování, které jsou důležité pro dokonalý výsledek. Nikole neuniklo nic a naučí vás kreslit detaily, jako jsou oči, srst, čenich, uši a další. Budete mít možnost se s Nikol poradit v diskuzním fóru a sdílet své výtvory s ostatními účastníky kurzu.

Kurz je vhodný pro začátečníky i pokročilé umělce. Stačí si vytisknout předlohu čivavy, která je ke stažení, a nechat se vést Nikol krok za krokem k dokonalému portrétu psa.

Těšte se na skvělou příležitost naučit se kreslit pastelkami od profesionála, který má bohaté zkušenosti v oblasti kreslení a portrétování zvířat. Přihlaste se do kurzu „Kreslení pastelkami – portrét psa“ a začněte tvořit své vlastní umělecké dílo!

Vstoupit do kurzu

Obsah kurzu Kreslení pastelkami – portrét psa

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu