100%

Krasopsaní s Krasopiskou – Kurz falešné kaligrafie aneb pište krásně s čímkoliv
online video kurz

  • 16 lekcí
Hana Baštinská

Návod na Krasopsaní s Krasopiskou – Kurz falešné kaligrafie aneb pište krásně s čímkoliv

Krasopsaní s Krasopiskou je online video kurz, který vám pomůže naučit se falešnou kaligrafii a psát krásně s čímkoliv. Kurz vede zkušená lektorka Hana Baštinská, která vás provede tajemstvím falešné kaligrafie a pomůže vám získat nový pohled na psaní.

V kurzu se naučíte různé druhy kaligrafie, jak na základní tahy, jak psát abecedu velkých a malých písmen, číslice a znaky, jak napojovat písmena, jak písmo rozhopsat, jak ozdobit písmo, jak vytvořit jednoduché flourish a jak mít vyváženou kompozici. Kurz je vhodný jak pro začátečníky, tak i pro ty, kteří již mají zkušenosti s kaligrafií.

Pro každou lekci jsou k dispozici tiskové PDF s obtahováním a malými cvičeními, které vám pomohou s tréninkem a porozuměním kaligrafie. Kurz také obsahuje doplňkovou hůlkovou abecedu.

Falešná kaligrafie je úžasným nástrojem, jak se naučit krásně psát a vytvářet vlastní přáníčka, jmenovky na dárky nebo ozdobit fotbalba. Kurz vám umožní rozvíjet svou kreativitu a získat nové dovednosti v kaligrafii. Připojte se k Hane Baštinské a objevte kouzlo falešné kaligrafie.

Vstoupit do kurzu

Obsah kurzu Krasopsaní s Krasopiskou – Kurz falešné kaligrafie aneb pište krásně s čímkoliv

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu