80%

Krajinomalba od A do Z
online video kurz

  • 14 lekcí
Hana Danková

Návod na Krajinomalba od A do Z

Kurz „Krajinomalba od A do Z“ je online video kurz, který vás provede světem malování přírodních krajin. Lektorkou kurzu je Hana Danková, talentovaná výtvarnice s dlouholetými zkušenostmi v oblasti malby a kresby. Kurz je určen pro mírně pokročilé a zaměřuje se na techniky olejomalby, akrylu, kvašu, temper a podobných krycích technik.

Během kurzu se naučíte malovat plastické stromy, smíchat přirozené odstíny zelené, malovat oblohu a mraky, zobrazovat tekoucí a stojatou vodu, tvarovat zatáčky a zákruty cest a vodních toků, vytvářet světelné efekty v zelené krajině a malovat zasněženou krajinu. Kurz vás seznámí s postupy malby podle fotografie i v plenéru.

Hlavním cílem kurzu je, aby jste se po jeho absolvování stali schopní malovat vlastní originální obrazy krajin. Hana Danková vám představí jednotlivé prvky krajiny a naučí vás, jak je malovat tak, aby byly co nejrealističtější. V průběhu kurzu vytvoříte šest krásných obrázků, na kterých si procvičíte všechny stránky krajinomalby.

Připojte se k online kurzu „Krajinomalba od A do Z“ s lektorkou Hanou Dankovou a objevte kouzlo malování přírodních krajin.

Vstoupit do kurzu

Obsah kurzu Krajinomalba od A do Z

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu