80%

Kdo mi krade čas – Aby den trval déle
online video kurz

  • 11 lekcí
Ivo Toman

Návod na Kdo mi krade čas – Aby den trval déle

Kurz „Kdo mi krade čas – Aby den trval déle“ je online video kurz, který vám poskytne ověřené návody, jak neztrácet čas a lépe využít svůj čas. Lektorem kurzu je Ivo Toman, známý český školitel, motivátor a autor knih o osobním rozvoji.

V kurzu se dozvíte o dvou hlavních omylech, které si lidé spojují s časem a o šesti největších zlodějích času. Naučíte se, co řeší úspěšní lidé a co řeší neúspěšní, a jak najít správný způsob obživy. Lektor se také zaměří na to, jak nám nedostatek agresivity škodí a kdy je perfekcionismus dobrý a kdy špatný. Dále se naučíte, jak plánovat rozvrh jinak než ostatní a jak si zachovat soukromí.

Lektor Ivo Toman vám poskytne tipy a návody, jak využít čas mnohem efektivněji. Nebude vás unavovat známými fakty o tom, jak si máte plánovat čas, ale ukáže vám svůj pohled na to, jak časem mrháme a jak to můžeme napravit. Získejte nové poznatky a dovednosti pro efektivní využití svého času a žijte spokojeněji a úspěšněji.

Tento kurz patří do kategorie Byznys a Osobní rozvoj a je vhodný pro všechny, kteří chtějí zvládat všechno, žít spokojeněji a přitom být úspěšnější. Nechte se inspirovat a získejte nový pohled na využívání svého času.

Vstoupit do kurzu

Obsah kurzu Kdo mi krade čas – Aby den trval déle

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu