100%

Jak se zbavit blbé nálady a mít radost ze života
online video kurz

  • 24 lekcí
MUDr. Kateřina Cajthamlová

Návod na Jak se zbavit blbé nálady a mít radost ze života

Kurz „Jak se zbavit blbé nálady a mít radost ze života“ vás provede cestou k objevení radosti a klidu ve vašem životě. Lektorka MUDr. Kateřina Cajthamlová vám představí účinné metody a strategie pro zlepšení vaší nálady a navrácení radosti do vašeho každodenního života.

Během kurzu se dozvíte, jak funguje Maslowova pyramida potřeb a jak ji využít k porozumění svým vlastním potřebám. Naučíte se rozvíjet zdravý vztah k sobě prostřednictvím sebedůvěry, sebeúcty a sebevědomí. Budete se seznámeni s rozdíly mezi mužským a ženským mozkem a jak tato znalost může pomoci vylepšit mezilidské vztahy.

Dále se naučíte rozpoznat toxické vztahy a lidi a jak se před nimi chránit. Získáte dovednosti pro vyjednávání a komunikaci ve složitých situacích. Naučíte se také rozpoznat narcisty a jak se s nimi vypořádat ve svém osobním i profesionálním životě.

Lektorka vám představí také rozdíl mezi mocí a silou podle Davida Hawkinse. Celý kurz je plný praktických rad, cvičení a příkladů, které vám pomohou lépe porozumět sobě i lidem ve vašem okolí. Získáte nové nástroje, které vám pomohou dosáhnout větší radosti a spokojenosti v každodenním životě.

Na konci kurzu vás čekají konkrétní rady, jak nově nabyté dovednosti a znalosti aplikovat ve vašem každodenním životě. Lektorka vám poskytne slova inspirace, která vám dodají odvahu a energii do dalších dní. Společně s MUDr. Kateřinou Cajthamlovou objevíte radost, klid a harmonii, které můžete přinést do svého života.

Připojte se k tomuto kurzu a zjistěte, jak malá změna perspektivy a několik praktických nástrojů může zásadně ovlivnit váš každodenní život.

Vstoupit do kurzu

Obsah kurzu Jak se zbavit blbé nálady a mít radost ze života

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu