100%

Jak namalovat pop-artový obraz pravou hemisférou
online video kurz

  • 23 lekcí
Petra Cibulková

Návod na Jak namalovat pop-artový obraz pravou hemisférou

Prozkoumejte kreativní techniky pop-artu v kurzu „Jak namalovat pop-artový obraz pravou hemisférou“ s oblíbenou lektorkou Petrou Cibulkovou. V kurzu se naučíte, jak využít pravou hemisféru mozku pro intuitivnější a kreativnější přístup k malbě ve stylu pop-artu. Kurz je určen jak pro začátečníky, tak pro pokročilé malíře, kteří chtějí rozšířit své umělecké dovednosti.

V kurzu se dozvíte, jak vypadá typický pop-artový obraz a jaké pomůcky budete k malování potřebovat. Petra Cibulková vás provede různými technikami, jak namalovat ruku ve stylu pop-artu, jak přenést předlohu na plátno a jak vrstvit barvy. Kurz také obsahuje návod, jak namalovat pop-artového psa a pop-artový portrét.

Pop-art je dynamický a živý umělecký směr, který se zrodil v 50. letech 20. století a byl silně ovlivněn populární kulturou a masovými médii. V kurzu se dozvíte, jakými technikami a styly můžete své obrázky proměnit v jedinečná díla, která odrážejí vibrace a energii pop-artu. Kurz je vhodný pro všechny, kteří se chtějí ponořit do světa barev a tvarů a odhalit své skryté umělecké schopnosti s Petrou Cibulkovou.

Vstoupit do kurzu

Obsah kurzu Jak namalovat pop-artový obraz pravou hemisférou

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu