100%

Jak na úzkosti, obavy, stres a emoce
online video kurz

  • 33 lekcí
Mgr. Tereza Hrušková

Návod na Jak na úzkosti, obavy, stres a emoce

objevování a procvičování nových dovedností.

Při práci s úzkostí se dozvíte, jak funguje úzkostný reťězec a jak ho můžete přerušit. Naučíte se pracovat s obavami a získáte dovednosti, jak se úzkosti aktivně postavit a jak se s ní vyrovnávat. Získáte informace o klíčových mechanismech úzkosti a praktické tipy, jak na úzkost v momentě, kdy přijde. Spolu se lektorkou Terezou Hruškovou si prostřednictvím cvičení procvičíte techniky, které vám pomohou získat kontrolu nad úzkostnými stavy.

Při práci s emocemi se dozvíte, jaké jsou základní principy pro práci s emocemi a jaký vliv mají emoce na naše tělo a zdraví. Naučíte se, jak si uvědomit a pojmenovat své emoce a jak s nimi pracovat v momentě, kdy je prožíváte. Získáte informace o doporučených strategiích pro zvládání emocí a praktické tipy, jak dostat své emoce do rovnováhy. Spolu s lektorkou si vyzkoušíte konkrétní cvičení a techniky pro práci s emocemi.

Na konci kurzu budete mít přehled o zvládání úzkostí a emocí a budete mít k dispozici řadu praktických nástrojů, které vám pomohou zlepšit vaše duševní zdraví.

Pokud jste žena, maminka, kamarádka nebo babička, tento kurz může být vhodným dárkem pro vás nebo pro vaše blízké. Můžete ho využít jako dárek ke svým kulatým narozeninám, jako dárek pro kamarádku nebo jako dárek pro vaši maminku nebo babičku.

Pokud hledáte online kurz, který vám pomůže zvládnout úzkosti, obavy, stres a emoce, tento kurz je pro vás.

Vstoupit do kurzu

Obsah kurzu Jak na úzkosti, obavy, stres a emoce

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu