80%

Jak na retuš portrétu od A po Z a Lightroom zdarma
online video kurz

  • 20 lekcí
Michal Botek

Návod na Jak na retuš portrétu od A po Z a Lightroom zdarma

Online video kurz „Jak na retuš portrétu od A po Z a Lightroom zdarma“ je ideální volbou pro všechny, kteří se chtějí stát mistrem v retušování portrétů pomocí programů Lightroom a Adobe Photoshop CC 2015. V kurzu vás provede Michal Botek, který je profesionálním Art Directorem, grafikem, fotografem a retušérem s více než 17 lety zkušeností.

V kurz se vyučuje pomocí 17 videí, které vám ukážou základní techniky a nástroje retuše portrétů pomocí programů Lightroom a Photoshop. Získáte znalosti a dovednosti v oblasti úpravy expozice, světel, stínů, dobarvení a zesílení fotografií a také vyhlazování pleti. Kurz vás také naučí, jak si vytvořit plán, co retušovat, a jak používat nástroje zkapalnění pro úpravu proporcí a detailů portrétu. Velkou výhodou tohoto kurzu je, že dostanete přístup ke 15 prémiovým videím, ve kterých se dozvíte další pokročilé techniky retuše portrétů.

Po absolvování kurzu budete schopni profesionálně upravovat fotografie v Lightroomu i Photoshopu. Naučíte se retušovat pomocí tří metod – separátní frekvence, zesvětlit a ztmavit, rozmazání a navrácení struktury pleti. Kurz vás naučí ovládat všechny potřebné nástroje, abyste mohli upravovat oči, vlasy, rty a změnit pozadí fotografií. Budete také schopni barevně dotónovat fotografie podle svých preferencí. Celková délka kurzu je více než 8,5 hodiny, což vám zajistí komplexní vzdělání v oblasti retuše portrétů.

Nenechte si ujít tuto jedinečnou příležitost naučit se profesionálně retušovat portréty od Michala Botka, a vytvořit tak zcela nový svět z obyčejných fotografií.

Vstoupit do kurzu

Obsah kurzu Jak na retuš portrétu od A po Z a Lightroom zdarma

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu