100%

Jak fotit krajinu mobilem
online video kurz

  • 77 lekcí
Josef Cvrček Josef Cvrček

Návod na Jak fotit krajinu mobilem

**Kurz „Jak fotit krajinu mobilem“** je unikátní online kurz, který vás naučí, jak fotit krásné fotky krajiny pouze pomocí vašeho mobilního telefonu. Bez ohledu na váš technický vybavení či talent, se vám podaří pořídit nádherné a profesionální fotografie.

Lektorem tohoto kurzu je profesionální fotograf **Josef Cvrček**, který se více než 10 let věnuje fotografování a lektorování kurzů fotografie. Jeho online kurzy absolvovalo již více než 15 000 fotografů a dalších 1 500 lidí se účastnilo jeho živých kurzů. Josef Cvrček je skutečným odborníkem ve svém oboru a rád sdílí své znalosti a dovednosti se svými studenty.

V kurzu „Jak fotit krajinu mobilem“ se dozvíte, jak fotit emotivní fotografie hor, potoků, řek a vodopádů. Naučíte se pracovat s bočním světlem a protisvětlem a vnést do fotografií silný příběh. Získáte dovednosti vytváření bezchybné kompozice a dodání fotografiím 3D efektu. Kurz vás provede focením panoramat, hrou s perspektivou a umožní vám objevit tajemství fotografování moře, východů a západů slunce, hvězdné oblohy a architektury propojené s krajinou.

Staňte se mistrem fotografování krajin pomocí vašeho mobilního telefonu. Bez ohledu na to, kde žijete, budete schopni najít zajímavé náměty a pořídit nezapomenutelné fotografie. Připojte se k online kurzu „Jak fotit krajinu mobilem“ a objevte svůj skrytý talent!

Vstoupit do kurzu

Obsah kurzu Jak fotit krajinu mobilem

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu