100%

FIMO – textury a polymery
online video kurz

  • 7 lekcí
Monika Brýdová

Návod na FIMO – textury a polymery

Online video kurz „FIMO – textury a polymery“ pod vedením Moniky Brýdové je určen pro všechny kreativní jedince, kteří se chtějí naučit pracovat s FIMO polymerovou hmotou a zvládnout techniky výroby šperků s květinovými motivy.

Monika Brýdová je profesionální výtvarnice, která se ve světě kreativního tvoření pohybuje již více než dvacet let. Věnuje se mnoha technikám a ráda objevuje nové možnosti. Je známá z pořadu Rada ptáka Loskutáka a prostřednictvím svého webu www.brydova.cz. Na Kurzech pro radost se zaměřuje zejména na techniky práce s polymerovou hmotou a textilní techniky.

Během kurzu „FIMO – textury a polymery“ se účastníci dozvědí, jak pracovat se slídovými hmotami, vyrábět barevné hmoty, tvořit pomocí trojbarevného blendování, použít metalické plátky ve špercích, pracovat s inkousty a vyrobit želvičky.

Budou se také seznámeni se základy tvorby šperků s nerovným povrchem a zdobením pomocí textur a pudrů. Kurz je plný inspirace a nápadů, jak vytvořit jedinečné a originální šperky s velmi působivými texturami.

Lektorkou kurzu Monika Brýdová je skvělá tvořivá umělkyně, která své znalosti a zkušenosti ráda předává ve svých kurzech. Je autorkou čtyř knih s názvy Hrátky s FIMO hmotou, Miniatury z FIMO hmoty, Šperky z FIMO hmoty a Kouzlení s FIMO hmotou. Připojte se k tomuto online videokurzu a objevte kouzlo FIMO polymerové hmoty!

Vstoupit do kurzu

Obsah kurzu FIMO – textury a polymery

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu