100%

FIMO – květinová louka
online video kurz

  • 12 lekcí
Monika Brýdová

Návod na FIMO – květinová louka

Kurz FIMO – květinová louka je inspirativní video kurz s lektorkou Monikou Brýdovou, která je zkušenou výtvarnicí a profesionálkou v oblasti tvoření s polymerovou hmotou. Kurz vám představí základy práce s FIMO polymerovou hmotou a naučí vás různé techniky výroby šperků s květinovými motivy.

V kurzu se naučíte pracovat s polymerovou hmotou FIMO a zvládnete základní techniky tvorby. Naučíte se vyrobit nádherné květiny jako chryzantému, růži, slunečnici a barevného motýla. Dále budete kompletovat šperky a naučíte se je zalévat pryskyřicí. Během kurzu se seznámíte s technikou nazvanou „býčí oko“ a naučíte se i techniku „blendování“.

Dlouhý popis kurzu vás zavede do světa polymerové hmoty FIMO a představí vám různé techniky a návody, jak vytvářet šperky s květinovými motivy. Kurz je vhodný pro začátečníky i pokročilé a poskytne vám dostatek inspirace pro vlastní tvorbu. Lektorkou kurzu je Monika Brýdová, která se věnuje tvoření již více než dvacet let a své znalosti a zkušenosti předává ve svých kurzech a také prostřednictvím Rady ptáka Loskutáka a svého webu www.brydova.cz.

Kurz FIMO – květinová louka je skvělou příležitostí pro všechny, kteří mají rádi kreativní tvoření a chtějí se naučit novou techniku výroby šperků. Připojte se k Monice Brýdové a objevte kouzlo polymerové hmoty FIMO.

Vstoupit do kurzu

Obsah kurzu FIMO – květinová louka

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu