100%

FIMO – kouzla s extrudérem
online video kurz

  • 12 lekcí
Monika Brýdová

Návod na FIMO – kouzla s extrudérem

Online video kurz „FIMO – kouzla s extrudérem“ vás zavede do světa tvoření s FIMO polymerovou hmotou. Lektorkou kurzu je Monika Brýdová, zkušená výtvarnice s více než dvacetiletou praxí. Monika se věnuje různým technikám tvoření a ráda objevuje nové možnosti a způsoby. V kurzu se zaměří na práci s extrudérem, protlačovacím strojkem na FIMO hmotu, a ukáže vám, jak s ním vytvořit zajímavé šperky.

Kurz začíná seznámením s extrudérem a jeho nástavci. Naučíte se používat czextrudér, speciální českou novinku, a vyrobit z extrudérem různé tvary, například srdíčka. Během kurzu se seznámíte s technikou KLIMT, při které skládáte malé kostičky hmoty a vytváříte unikátní vzory. Dále se naučíte vyrábět drobné kytičky a čtyřlístky, aplikovat novou techniku výroby doplňků nazývanou „seřezávání hadi“, a potahovat vatové koule.

Kromě toho se budete v kurzu setkávat s různými hosty, kteří s Monikou zábavnou formou představují různé techniky a nápady. Například Lucie Štruncová představí českou novinku – czextrudér, a dá vám tipy na výrobu polymerových srdíček. Další host, Dominika, vám ukáže kouzlo potahování vatových koulí.

Kurz „FIMO – kouzla s extrudérem“ je ideální pro všechny, kteří se rádi věnují tvůrčím činnostem a chtějí se naučit nové techniky výroby šperků. V kurzu se dozvíte, jak používat extrudér i jeho nástavce, jak tvořit pomocí techniky KLIMT, jak potahovat vatové koule a mnoho dalšího.

Kurz je rozdělen do několika lekcí, které obsahují videa s praktickými návody a tipy od Moniky a jejích hostů. K dispozici je také diskuzní fórum, kde si můžete vyměňovat zkušenosti s ostatními účastníky kurzu.

Připojte se k online video kurzu „FIMO – kouzla s extrudérem“ a objevte nové možnosti výroby šperků s FIMO polymerovou hmotou. Lektorkou Monika Brýdová vás provede krok za krokem procesem tvorby a pomůže vám rozvíjet vaši kreativitu.

Vstoupit do kurzu

Obsah kurzu FIMO – kouzla s extrudérem

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu