80%

Excel pro začátečníky
online video kurz

  • 9 lekcí
Josef Cvrček Josef Cvrček

Návod na Excel pro začátečníky

Excel pro začátečníky je online video kurz vedený lektorem Josefem Cvrčkem. Josef Cvrček je expert na IT a již několik let se věnuje výuce v oblasti výpočetní techniky a programů Microsoft Office, včetně Excelu.

Kurz je určený zejména pro začátečníky, kteří chtějí efektivně využívat program Excel a získat užitečné dovednosti a návody. Kurz je vhodný pro každého, kdo má zájem se seznámit se základy Excelu a naučit se ho efektivně využívat.

V kurzu se budete seznamovat se základními funkcemi programu a naučíte se provádět základní operace v Excelu. Naučíte se také formátovat buňky, používat podmíněné formátování, řadit záznamy a filtrovat data. Kurz vás seznámí také s prácí s více listy, tvorbou grafů a vytvářením kontingenčních tabulek.

Lektor Josef Cvrček v kurzovních videích detailně vysvětluje jednotlivé funkce a postupy a poskytuje mnoho užitečných tipů a triků pro efektivní práci s Excelem. Kurz vám pomůže využít program Excel v různých situacích, jak v pracovním prostředí, tak i v běžném životě.

Připojte se k tomuto online video kurzu a získejte praktické dovednosti v práci s programem Excel. Nechte se vést lektorem Josefem Cvrčkem a objevte všechny možnosti, které Excel nabízí.

Vstoupit do kurzu

Obsah kurzu Excel pro začátečníky

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu