80%

Debordelizace hlavy – zprimitivněte k úspěchu
online video kurz

  • 16 lekcí
Ivo Toman

Návod na Debordelizace hlavy – zprimitivněte k úspěchu

Online kurz Debordelizace hlavy – zprimitivněte k úspěchu je založen na stejnojmenném knižním bestselleru od Iva Tomana. Kurz navazuje na úspěšnou přednášku Debordelizace hlavy TOUR, která byla v roce 2017 největší motivační akcí v Česku a Slovensku. Lektor Ivo Toman do online kurzu přidal další myšlenky a témata, která se do původní přednášky nevešla.

V rámci kurzu se naučíte, jak dosáhnout stavu proudění, jak se správně rozhodovat, jak svou samomluvou ovlivňovat svůj život, jak se vyrovnat se svou minulostí a jak se zbavit strachu a stresu. Kurz vám pomůže udělat pořádek ve vlastní hlavě a pochopit, jak mozek pracuje a co všechno můžete svými myšlenkami ovlivnit.

Ivo Toman je známý český školitel, motivátor, autor 16 knih a desítek audiopřednášek a videoškolení. Jeho oborem je osobní rozvoj, prodej, marketingová psychologie a motivace. Má vrozený zdravotní handicap – Touretteův syndrom, který ho nutí hledat efektivnější potupy k úspěchu než stačí „normálním“ lidem. Díky tomu se vypracoval ve špičku ve svém oboru. Vyškolil desítky tisíc lidí a prodal přes půl milionů knih i nahrávek.

Online kurz Debordelizace hlavy – zprimitivněte k úspěchu vám přinese nejen praktické nástroje a techniky pro zlepšení vašeho života, ale také inspiraci a motivaci od jednoho z nejznámějších českých lektorů v oboru osobního rozvoje. Nechte se unést a získávejte nové poznatky a dovednosti pro dosažení úspěchu.

Vstoupit do kurzu

Obsah kurzu Debordelizace hlavy – zprimitivněte k úspěchu

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu