100%

Animace na tabletu od A do Z
online video kurz

  • 0 lekcí
Pavel Kovář

Návod na Animace na tabletu od A do Z

Kurz „Animace na tabletu od A do Z“ vás zavede do světa tvorby animací pomocí techniky stop motion na tabletu. Lektorkou kurzu je výtvarnice Hana Hořáková, která má bohaté zkušenosti s výtvarnými technikami a animací. Kurz je určený nejen dětem, ale i lektorům a rodičům, kteří se chtějí naučit tuto zábavnou techniku a předat ji dál.

Pro kurz si budete potřebovat tablet (nebo chytrý telefon) a jednoduchý bezplatný program k animaci, který si stáhnete na začátku kurzu. Nebudete potřebovat žádnou profesionální výbavu ani technické dovednosti. Lektorka vám ukáže, jak jednoduché je animovat pohybující se objekty a vytvářet stop motion videa. Budete potřebovat pouze trpělivost, protože animace spočívá v tom, že pohybujete objekty o malý kousek a fotíte je opakovaně.

V kurzu se dozvíte, jak upevnit tablet, aby se nehýbal, jak pracovat se světlem, jaké jsou principy animace technikou stop motion a jak vytvořit storyboard – kreslený scénář. Lektorka vám také ukáže různé materiály a předměty, které můžete použít při animaci, a naučí vás vyhnout se nejčastějším chybám.

Kurz „Animace na tabletu od A do Z“ je plný inspirativních ukázek, které vám pomohou při vašich vlastních animačních projektech. Nezáleží na tom, zda umíte malovat nebo máte výtvarné nadání. Stačí být kreativní a mít chuť tvořit. Navíc, v kurzu se dozvíte, jak můžete animaci využít i pro vzdělávání a prezentace.

Připojte se k tomuto zábavnému a kreativnímu kurzu a překvapte své přátele a rodinu vlastními animovanými videi!

Vstoupit do kurzu

Obsah kurzu Animace na tabletu od A do Z

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu